Nowości  Linie lotnicze  Lotniska    
 


mojeprzeloty.pl > Panama w siatce połączeń linii lotniczych Lufhansa

2015-02-05 Panama w siatce połączeń linii lotniczych Lufhansa

Lufthansa rozszerza swoją siatkę połączeń z Ameryką Południową i włącza do niej miasto Panama.

Loty na trasie Frankfurt (FRA) - Panama (PTY) odbywać się będą od 16 listopada 2015 z częsttoliwościa 5 razy w tygodniu.


Panama (grafika: SXC (CC))

Lot LH 484 wylatywać będzie z Frankfurtu o 10.15 rano i lądować w Panamie o 16.40 czasu lokalnego, po rejsie trwającym 12 godzin i 25 minut. Powrotny lot LH 485 wystartuje z miasta Panama wczesnym wieczorem i dotrze do Frankfurtu następnego dnia rano.

Trasa będzie obsługiwać samoloty Airbus A340-300 oferujących 298 foteli w konfiguracji Klasy Biznes, Klasy Ekonomicznej Premium i Klasy Ekonomicznej. Na całym pokładzie będzie również dostępny szerokopasmowy Internet Wi-Fi.

Bilety lotnicze w dwie strony do Panamy można zarezerwować już od 799 euro przez system rezerwacyjny przewoźnika.

Lufthansa rozszerza jednocześnie partnerstwo z panamskim przewoźnikiem Copa. Dzięki tej współpracy pasażerowie Lufthansy będą mogli w przyszłości dostać się do 50 miast w Ameryce Centralnej i Południowej oraz na Karaibach. Najważniejszymi kierunkami podróży w siatce połączeń Copa są lotniska w Peru, Ekwadorze, Kostaryce, Nikaragui i Gwatemali. Rozkłady połączeń Lufthansy i Copa są tak skoordynowane, aby zapewnić pasażerom dogodne przesiadki w głównym porcie przesiadkowym Copa na obie Ameryki, na lotnisku w Tocumen.

Położona pomiędzy Kostaryką a Kolumbią Panama w ciągu ostatnich lat odnotowuje znaczący wzrost gospodarczy. Oprócz słynnego Kanału Panamskiego, Panama może się poszczycić ważnym sektorem bankowym, korzystnym położeniem geograficznym i rozwiniętą infrastrukturą, które są powodami podróży biznesowych do krajów Ameryki Centralnej. Dziewicze plaże i liczne parki narodowe z lasami tropikalnymi i namorzynowi oraz wyjątkowy podwodny świat stanowią obietnicę niezapomnianych wakacji.

mojeprzeloty.pl na serwisach społecznościowych: